צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סתימה בצנרת

 
אף אחד לא אוהב לגלות שהצנרת שלו סתומה וההשלכות של הפגיעה יכולות להיות הרבה יותר גדולות מרק סתימה קטנה. חשוב לפתור את הבעיה בזמן ולדעת שמי שמטפל אצלכם בבעיה הוא בעל מקצוע מוסמך ומיומן ובמקום להמשיך לתהות כדאי לכם לבצע כבר מהפעם הבאה את הבחירה הנכונה בעמרם שירותי אינסטלציה!
 
 

איך נוצרת סתימה בצנרת?

 
סתימה בצנרת נוצרת עקב הצטברות של לכלוך ו/או אבנית בצינורות המהווים את מערכת המים של המבנה, ובאה לידי ביטוי בחזרה של מים ממקום הניקוז. ניתן לראות הצפה כתוצאה מסתימה בצינור פנימי בכיור, באמבטיה, בפתח ניקוז רצפתי ואפילו בצינור הניקוז והמעבר המחובר אל מכונת הכביסה.
 
 

כיצד נשמור על הצנרת הביתית?

 
ניתן לשמור על הצנרת הביתית באמצעות הקפדה על הנחיות וכללי ניקיון ותחזוקה, בניהם הימנעות מהשלכת מגבונים אל האסלה (המגבונים בניגוד לנייר הטואלט אינם מתפוררים ונותרים כיחידה אחת, אשר מצטברים ויוצרים סתימה בצנרת), ניקוי כלי הסניטריה והצינורות באמצעות חומרים מסירי אבנית, שימוש קבוע בממיסים של שומנים וחומרי פתיחת סתימות ביתיים, התקנת טוחן אשפה וכלים נוספים המסייעים בתחזוקת הצנרת הביתית.

גם בצנרת המחוברת למזגן הביתי עשויה להיווצר סתימה שתשפיע על יכולתו לקרר או לחמם, כאשר סתימות אלו נוצרות בעיקרן מהצטברות של אבק ואי תחזוקה שוטפת של רכיבי המזגן.

 
 

שירות אינסטלטור מהיר בכל עת

 
פניה אל בעל מקצוע כאשר קיימת סתימה בצנרת מחייבת זמינות ונגישות של בעל המקצוע, שכן לא מדובר בתקלה שיכולה לעמוד על תילה לאורך זמן, וזרימה ועלייה של מים, מי ביוב או מים נקיים, עשויה לגרום לנזק. מעבר לכך, לכלים שמביא עמו בעל המקצוע ישנה חשיבות, במיוחד כאשר מדובר בצנרת פנימית שאינה גלויה אל העין ומצריכה עבודה פולשנית.

אנו יודעים שהסתימות יכולות לפגוע בשגרת חייכם בכל עת ולכן אנו בעמרם אינסטלציה, זמינים מסביב לשעון לכל הלקוחות שלנו. אנו זמינים בכל שעה ותוך זמן קצר תמיד נהיה שם כדי להראות לכם מי החברה מספר אחת ומדוע עשיתם את הבחירה הנכונה.

אנו מחזיקים בציוד טכנולוגי מתקדם ובצוות אינסטלטורים מנוסים וכל אחד מהם יוכל להתמודד עם כל סתימה בכל אזור בבית. אנו יכולים לספק לכם מעל ומעבר ויש לכך כמה סיבות שכדאי שתכירו שנפרט בהמשך המאמר.
קיימים כיום כלים טכנולוגיים מתקדמים לזיהוי פיצוצים, נזילות ולבחינת הצנרת הפנימית, כאשר אלה נועדו להבטיח עבודה נקודתית למקום הליקוי, מהירות ויעילות, והימנעות מפתיחה או עבודה פולשנית שלא לצורך.
 
 

שמים סוף לסתימות בצנרת

 
האינסטלטורים של עמרם שירותי אינסטלציה מגיעים עד אליכם, כדי לתת מענה מהיר ואיכותי מכל סוג, כולל: איתור ותיקון נזילות, פתיחת סתימות בביוב, תיקון פיצוצים קשים בצנרת, החלפת קווי מים וביוב, טיפול במים מתחת לריצוף ועוד. עם יותר מ-30 שנות ניסיון, הפתרון לבעיה מובטח!
מאחר וסתימה בצנרת נוצרת לא אחת בשל התנהגות ואורח החיים של החיים בבית, לא רבים הם בעלי המקצוע המספקים אחריות על סתימה. יחד עם זאת, שרברב ובעל מקצוע מנוסה שיודע כי לאחר עבודתו הותיר צנרת פתוחה ונקיה, לצד הנחיות לשוהים במבנה, לא יחשוש מלהעניק אחריות לעבודתו.
מעבר לכך, אנחנו מודעים למקרים בהם אנשים חוו תיקון מעט חובבני אך אל דאגה, אתם יכולים להיות רגועים שאצלנו הבעיה לא תחזור!
 
 

עדיף לתקן מוקדם ממאוחר

 
 
כשמדובר בתקלות – אין חוקים ושעות, תקלות יכולות להתעורר בכל שעה של היום. הטיפול האידיאלי הוא כמובן טיפול מניעתי של בדיקה תקופתית, אין זה סוד שמשפחות ישראליות בבתים רבים אינן עושות זאת ולכן במידת הצורך ובייחוד בשעות לילה מאוחרות, ההתמודדות עם תקלות אינסטלציה יכולה להיות מאתגרת במיוחד.
עמרם שירותי אינסטלציה זמין לפניות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ועומד לרשותכם במקרים דחופים ובהולים – גם בשעות הלילה, גם בשבת וגם בחג. ניידת השירות מצוידת תמיד בכל הדרוש לטיפול בתקלות, כדי לתת מענה מהיר ויסודי במקום מתי שרק תצטרכו.

 
 
 
סתימה בצנרת
 
 
 
 
 

מדוע לבחור בעמרם שירותי אינסטלציה?

 
  • אצלנו חווית השירות תמיד תהיה הכי טובה שיש - אינסטלטור 24 שעות. גם כשתקראו לנו באישון לילה אנחנו תמיד נגיע עם חיוך ונעניק לכם את השירות שמגיע לכם. לפני הכול אתם הלקוחות תמיד תהיו בראש סדר העדיפויות וגם במקרים בהם תילחצו ולא תבינו מה לעשות אנו נהיה שם קודם כל כדי להרגיע ולתת לכם את תחושת הביטחון שאתם צריכים.
  • כשאנו מדברים על שירות מקצועי אתם עוד לא יודעים למה אנו מתכוונים ועד שלא תראו אותנו בפעולה לא באמת תבינו. עבודה של עמרם שירותי אינסטלציה זו לא עבודה רגילה, זה עבודה מדויקת, מתוכננת ויסודית כמו שלא ראיתם מעולם. בדיקה מקיפה של כל הצנרת והבנה של שורשי הבעיה ורק אחרי עדכונים שוטפים והחלטה משותפת אתכם אנו נבצע את מה שצריך לעשות כדי להתמודד עם הבעיה.
  • כשאתם בוחרים בנו אתם יודעים שסתימות צנרת לא יעלו לכם הון תועפות כי כל המחירים שלנו משתלמים ואטרקטיביים לכולם.
 
 
אנחנו בעמרם שירותי אינסטלציה עומדים לרשותכם בכל עת ואתם יודעים שאתנו זה רק עניין של זמן עד שהבעיה תחלוף. סתימות בצנרת עבורנו הם שגרה ואם תתנו לנו לעזור לכם תראו שהבעיה נפתרת ולא חוזרת! פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
גיליתם סתימה בצנרת? העזרה בדרך! צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.