עמרם מובייל

פיצוץ בצנרת

24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע , ביקור בחינם!

פיצוץ בצנרת יכול להיות מקרה מצער מאוד שבו תהיו חייבים לספק מענה מיידי. הנזילה שתתרחש בזה הרגע מהצנרת יכולה להיות לעתים קריטית כל כך עד שתהיו חייבים לפתור אותה בזה הרגע. מה עושים באותם מצבים ולמי כדאי לקרוא?

זמינות בעת פיצוץ בצנרת

הצנרת במבנים היא ברובה צנרת פנימית, מה שמבטיח שתקלות, ליקויים ומפגעים יגיעו בהפתעה, בעוצמה וברגעים הכי פחות נוחים שניתן (למעשה, אין באמת מועד נוח לתקלת סתימה בצנרת בבית, או חלילה פיצוץ של צינור). בעת מקרה של סתימה בצנרת לרוב נזהה מים חוזרים ועולים על גדותיהם, באופן המייצר רטיבות ואף שיטפון ברחבי הבית, במקרה הטוב של מים זורמים נקיים ואילו במקרה הפחות טוב של מי ביוב. כך או כך, ברור כי פרטי איש מקצוע אמין, יעיל וזמין הוא מספר הטלפון החשוב שנוכל לשמור בנייד.

כיצד תיתכן פיצוץ בצנרת?

הצנרת שבבית או בעסק יכולה להיות צנרת ישנה ואתם אפילו לא יודעים על כך ולכן חשוב לבצע בדק בית יסודי כבר בעת הקנייה. בכל מקרה הצנרת יכולה להחזיק מעמד שנים רבות בלי כל בעיה אך חשוב לזכור כי הצנרת אינה נצחית והיא תחליד ותיפגם בסופו של דבר. אמנם אף אחד לא רוצה להגיע למצב שבו הוא צריך להחליף את הצנרת אך לעתים פיצוץ בצנרת יקרה בזכות אותה שחיקה טבעית, יחד עם לחץ מים רב שנוצר או 'אכילה' של חלק צינור מסוים שוב ושוב. לעתים הפיצוצים קורים גם בעקבות קידוח לא נכון בקיר או עבודות לא זהירות.

סתימות פיצוצים: אמצעים ודרכי ביצוע תיקון צנרת

  • כשיש פיצוץ בצנרת לא תמיד יש צורך בהחלפת הצנרת ולעתים ניתן פשוט לסתום את המפגע. סתימות פיצוצים דורשות טיפול מדויק במיוחד ולכן יש צורך באינסטלטור מומחה. אינסטלטור 24/7 יכול לעמוד לרשותכם עם טיפול איכותי ללא פשרות וכך אתם יכולים להיות בטוחים שהנזק לא יחמיר עוד בכל רגע ורגע.
  • קריאה לאינסטלטור 24/7 הופכת להיות קריטית במצבים אלו כיוון שבכל רגע שהמים ממשיכים לצאת יש נזק משולש: ראשית, אתם מבזבזים כמויות רבות של מים שיעלו לכם המון כסף. שנית, הנזק שנגרם לקיר ולצנרת
פיצוץ בצנרת

רק מחמיר ויהיה יותר בעייתי ויקר לטפל במצב. שלישית, הנזק שנגרם לרכוש ולבית כולו בגלל הצפה שמתחילה גדל מרגע לרגע.

לתיאום ביקור 24/7 ללא תשלום בבית או בעסק –

כיצד לבחור אינסטלטור 24/7?

אין ספק שאינסטלטור שמגיע בכל עת ובמהירות יכול לתת מענה טוב והכרחי אך חשוב לזכור שעדיין מדובר בפעולה לא פשוטה שמחייבת ידע מקצועי וניסיון. אל תהיו פזיזים מידי בבחירת האינסטלטור כי בסופו של דבר חשוב שהטיפול יהיה מתאים ויסודי. עמרם שירותי אינסטלציה כאן תמיד לשירותכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לצדכם בכל שעה!

זמינות בכל שעה

בשל גורם ההפתעה שמאפיין תקלות אינסטלציה לצד הדחיפות שבטיפול, גם השרברב המקצועי ביותר יכול להיות חסר ערך כאשר שעות העבודה שלו מוגבלות. סתימה בצנרת או פיצוץ פנימי אינם יכולים להמתין לבוקר שאחרי, ביכולתם לגרום נזק רב למבנה, לתשתית ולציוד בתוך שעות אחדות וחשוב שיהיה בהישג יד אינסטלטור זמין הנכון להגיע גם בשעות בלתי שגרתיות.

השירות האיכותי ביותר במחיר ההוגן ביותר

שירות מקצועי ואיכותי אינו נמדד רק ביכולתו של בעל המקצוע לפתור את התקלה, שזה הבסיס כמובן, אם כי גם במכלול השירותים הנוספים שהוא מספק ובהגינותו. אנו מספקים ללקוחותינו תנאי מחיר הוגנים ותנאי תשלום נוחים עבור עבודות בהיקפים גדולים, ביקורי בית ללא תשלום במידה ולא היה צורך בעבודה מקצועית ומעניקים אחריות של שנה על פתיחת סתימה בצנרת,. כמו כן אנו מספקים הסכמים הוגנים ונוחים עבור ועדי בית בהתקשרויות קבועות וארוכות טווח.

עמרם שירותי אינסטלציה מספק מענה לכל תקלה, בין אם נקודתית במבנה פרטי ובין אם פרויקט רחב היקף בתחום האינסטלציה ומערכות המים הפנימיות, בזמינות מלאה בכל יום ובכל שעה, בהוגנות, במקצועיות ובאחריות שאין שנייה לה. עמרם שירותי אינסטלציה מספק שירות בפריסה רחבה החל מנתניה, חדרה וכלה בכלל ערי השרון, בתיאום מראש ותוך טווח הגעה מהיר במיוחד.

המומחים שעובדים בחברה מספקים מענה מקצועי, חלקי חילוף איכותיים ואחריות על כל עבודה וכל פרויקט, ומחזיקים בשלל המלצות של לקוחות מרוצים מן הסקטור הפרטי והעסקי גם יחד.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059