צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלפת צנרת - ביקור ראשון חינם!

 
מערכת האינסטלציה בבית ובעסק אמנם עמידה ביותר אך גם היא יכולה לגלות בעיות רבות, חלק מהן בגלל שימוש לא נכון ואי תחזוקה. לעתים סתימה בצנרת יכולה להעיק על שגרת חייכם מאוד ולעצור עבודה שלמה ולעתים גם לא יהיה מנוס מהחלפת הצנרת. כיצד מתבצעת ההחלפה ובמה היא כרוכה?
 
 

הסתימות שימררו את חייכם

 
 
ללא ספק סתימה בצנרת מככבת בין התקלות הביתיות. סתימה אחת קטנה יכולה להשבית את כל מערכת הניקוז שלכם באזור מסוים בבית, בעסק או במפעל ומשם ההשלכות די ברורות לכל אחד. הסתימה הזו יכולה להתבטא גם בהצפות שיחריבו עוד יותר את איכות חייכם ואת תפוקת העבודה וצריך לקרוא באופן מיידי לאינסטלטור מומחה. לעתים הסתימה תוכל להיפתח בלי בעיות ותוך זמן קצר ולעתים יהיה צורך בהחלפה של חלקים בצנרת.

 
 
 
החלפת צנרת מקצועית
 
 
 
 

מתי צריך לבצע החלפת צנרת?

 
 
  • הצנרת יכולה להחזיק מעמד זמן רב, אך ישנם מקרים בהם היא איכותיות יותר ופחות או שהיא מאבדת מערכה. מתי היום הזה מגיע? אם הצנרת שלכם מגלה בעיות רבות של פיצוצים בצנרת או סתימות שונות יכול להיות שהגיע הזמן להחליף אותה. ברוב המקרים העניין הזה עולה על הפרק רק אחרי שימוש של 15 או 20 שנים אך ייתכנו גם פרקי זמן קצרים יותר. הצנרת יכולה להחליד ולהישחק ומשם הדרך לנזילות גדולה יותר.
  • סתימה בצנרת תיתכן לעתים גם בגלל שימוש לא נכון שלכם אך השימוש הזה יכול להיות ממושך. ברגע שאתם שופכים שמנים שונים לצנרת בבוא העת היא תיחסם ובמצבים כאלו לא תמיד שטיפה של הצנרת תעזור. אותו חלק שנסתם יהיה חייב להיות מוחלף בפעולה שחייבת להיות כירורגית, שלא כמו נזילה שיכולה להיפטר כיום בעזרת מכשירים מתקדמים שיאטמו את אותו אזור שנפגע.
 
 

כיצד מתבצעת ההחלפה בפועל ומי יכול לבצע אותה?

 
החלפת צנרת היא לא משימה פשוטה ויש צורך באינסטלטור מומחה. את ההחלפה צריך לבצע תוך חציבה בקיר והוצאה של החלק הבעייתי כאשר את חיבור הצנרת צריך לבצע בזהירות ובמיומנות. אנו בעמרם שירותי אינסטלציה כאן לשירותכם בכל עת ובכל בעיה!

 
לתיאום החלפת צנרת 24/7 חייגו עכשיו -