עמרם מובייל

החלפת קווי ביוב ומים

קווי המים והביוב נועדו לשרת את בני האדם. לספק להם מים לבתים ולפנות ביעילות את המים לאחר השימוש בהם. מטבע הדברים הצנרת הזו סופגת נזקים מהלך השימוש. הוא סופחת אליה שכבות של אבנית, הוא ניזוקה ונסדקת. ולא פעם נוצר צורך החלפת קווי ביוב ומים.

כיצד נדע כי הגיע הזמן לבצע החלפת קווי ביוב ומים ?

יש כיום סוגים שונים של צנרות וחומרי גלם המשמשים בתחום. כאשר כל סוג של חומר גלם חותר לספק מענה טוב יותר למערכת האינסטלציה, ולאפשר הולכה של מים עם מינימום תקלות ונזקים. אך המציאות מלמדת כי תקלות מפעם לפעם עלולות להתרחש. אך כל עוד מדובר על מערכת מים חדשה, המצב לרוב תקין ולא מצריך תיקונים על ימין ועל שמאל. אך במידה ומדובר על צנרת ישנה מסתבר כי היא לא תצליח למלא את משימותיה בהצלחה.

החלפת קווי ביוב ומים​ : תקלות חוזרות ונשנות

תקלה חד פעמית אשר התיקון שלה אינו כרוך בהוצאות רבות זו תקלה שלרוב כדאי לתקן אותה. אך במידה ומתרחשת תקלה חמורה אשר מצריכה תיקון יסודי מן השורש, במידה וצנרת המים יוצאת מכלל פעולה פעמיים בשבוע או בחודש, ובכל פעם מחמת סיבה אחרת. זה סימן מובהק לכך שקו המים ישן ולא מסתמן שהוא יוכל לשרת אתכם כיאות בתקופה הבאה. הוא כבר סיים את תפקידו, הוא צבר בלאי ונשחק במהלך שנות השימוש. במקרה כזה הדרך הטובה והחסכונית ביותר תהיה לבצע החלפה של קווי המים והביוב.

כיצד מבצעים את החלפת קווי ביוב ומים ?

כאשר עולה על הפרק צורך לבצע החלפת קווי ביוב ומים  עולה בקרב רבים אסוציאציה של רצפות מורמות, לכלוך, אבק, רעש והמון הרס. אבל חשוב מאוד לדעת שכיום יש אמצעים מתקדמים מאוד בתחום האינסטלציה, מה שאומר שניתן לבצע עבודות אינסטלציה תוך גרימת נזק מינימלי למבנה. לשם כך עושים שימוש באמצעים מיוחדים וברובוטים מותאמים אשר מסייעים לבצע את החלפת הצנרת הישנה בחדשה. הפעולה מתנהלת באופן מהיר יותר ובנזקים מינימליים למבנה.

החלפת קווי ביוב ומים

רוצה לבצע החלפת קווי ביוב ומים​ ?

separator icon-01

נא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם!
ייעוץ וביקור בחינם

כיצד לבחור את איש המקצוע לצורך החלפת קווי ביוב ומים​?

כדי ליהנות מהחלפת קווי ביוב ומים​ מהירה ויעילה ביותר וללא נזקים, חשוב לפנות אל איש המקצוע הנכון לכם. שימו לב למספר פרמטרים:

  • יכולת מקצועית – החלפת קו מים מעמידה את אנשי המקצוע הטובים ביותר מול אתגר. שכן קשה ללמוד על מערכת מים קיימת ומוסתרת, כמו כן פעולת ההתקנה המחודשת מעמידה את איש המקצוע מול צורך למצוא פתרונות יצירתיים בכל פעם מחדש בהתאם לנתוני המבנה. נותן שירות בעל יכולת מקצועית יוכל לנהל תהליך מוצלח בתבונה.
  • ציוד מתקדם – יש כיום ציוד מתקדם מאוד בתחום האינסטלציה. פתרונות טכנולוגיים מתקדמים מאוד עומדים לימינם של אנשי המקצוע ומאפשרים להם לבצע פעולות שונות בצורה מהירה ובלי הרס וחציבה. חשוב לכם לפנות אל איש מקצוע אשר מחזיק ברשותו את כל הציוד המתאים. כך הוא יוכל לבצע עבורכם עבודות אינסטלציה ביעילות מקסימלית.
  • אמינות – כדי שפעולות ההחלפה תתבצענה לרצונכם ועל פי מה שנכון וטוב למבנה הקיים חשוב מאוד לאתר איש מקצוע אמין. כלומר, אדם אשר אתם יכולים לתת בו אמון ולדעת כי כאשר הוא נותן לכם המלצה על החלפת קו מים או ביוב, ההמלצה נאמרת מתוך רצון כן להועיל ולסייע לכם, ולא עם אינטרסים אישיים.
  • פרקטיקה והבנה בתחום – נקודה נוספת ובעלת משמעות היא הידע הפרקטי וההבנה בתחום. כאשר איש המקצוע מבין בתחום האינסטלציה הוא יודע לבחון מערכות מים ולהסיק מסקנות. הוא מצליח לבצע פעולות על הצד הטוב ביותר ולספק ללקוחות קו מים חדש יעיל ותקין ביותר.

 אם אתם מחפשים אינסטלטורים בנתניה והסביבה צרו קשר 24/7 לתיאום ביקור ללא תשלום בבית או בעסק: 073-7754446.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059