חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

073-7754446

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיקון נזילה באסלה

מאת עמרם שירותי אינסטלציה
תיקון נזילה באסלה

נוחיות ובתי השימוש הם עולם שלם שכל הזמן מתפתח ומתייעל, השימוש בו הוא תדיר ולכן לעיתים ישנן תקלות שונות שמצריכות טיפול, עם הזמן הפכנו את חדר השירותים לזרקור עיצובי שיש בו שימוש במיכלי הדחה סמויים שטמונים בתוך הקיר, מתקני בידה אוטומטיים שמשנים את כל האווירה לחלל מפנק ומזמין.

מתקן שירותים סטנדרטי יהיה מורכב מאסלה ומניאגרה, שנקרא גם- מיכל הדחה. אנו עושים שימוש יומי באסלה ולכן יהיה צפוי שאחת לכמה זמן ניתקל בבעיה כלשהי שמגיעה כתוצאה של בלאי. אחת הבעיות הנפוצות שיכולות להיווצר היא נזילה בשירותים. נזילה בשירותים יכולה להיגרם מכמה סיבות שקשורות לאי כשרות הניאגרה או לגורם כלשהו שקשור לגוף האסלה.

הגורמים לנזילות בשירותים

  • נזילה בבסיס בין החיבור של האסלה לקרקע.
  • נזילה באזור החיבור של הצנרת של הביוב לבין האסלה עצמה.
  • נזילה בדופן של הניאגרה באזור בהם מתנקזים המים לבין אטם הפעמון.
  • נזילה במקום שבו מתמלא המים במיכל – אזור אטם המצוף.

זיהוי המקור לנזילה

לפני הכל רצוי לייבש את הרצפה הרטובה מכל עדות למים שנזלו כתוצאה מהנזילה. בייחוד את האזור שמחבר את צינור הביוב לאסלה. אפשר להניח מטלית יבשה או עיתון כדי שנוכל בקלות לזהות מהיכן מגיעים המים ולזהות את המקור של הנזילה. אם הכל נותר יבש נפנה לבדוק את אטם הפעמון והמצוף, כשהסבירות הגבוהה תהיה שהנזילה מגיעה משם. אם נגלה שהחיבור של האסלה לצינור הביוב תקין וכל האטמים של הניאגרה תקינים הסיכוי שהאסלה נסדקה וכל מה שנותר למעשה יהיה להחליף את האסלה. היום כל יצרן אסלות ימליץ לא לבטן את האסלה, זאת משום שזה עשוי ליצור סדיקות באסלה. עוד מומלץ, לבדוק מדי שנה אם יש נזילה של מים ולוודא שכל פתחי המים סגורים הרמטית. רצוי לעשות בדיקה גם באזור מד המים ולוודא שה"פרפר" לא מסתובב. אם הוא אכן מסתובב, זה סימן שקיימת נזילה בצנרת של הבית שלכם, באזור השירותים או בברז כלשהו.

כיצד תבטיחו תיקון נזילה באסלה ?

במהלך תיקון נזילה באסלה בשירותים מומלץ להקפיד על כללי זהירות, וזאת משום שתאלצו לעשות שימוש בחומרים כימיים. לכן הקפידו לחבוש כפפות מיוחדות מגומי כל זמן שאתם עוסקים בתיקון של האסלה. החומר שאתו תאלצו להסיר את הציפוי של דבק הסיליקון הוא חומר כימי חזק שרק אינסטלטור מומחה יודע לעשות בו שימוש נכון. לכן נדרש עליכם במידה והחלטתם לתקן לבדכם את הנזילה בשירותים להקפיד לשמור על כללי הביטחון ולפעול לפי הוראות היצרן שרשומים על מיכל החומר. עוד חשוב לוודא במהלך התיקון, שהחומר לא גורם לכל נזק לרצפה של חלל השירותים. בנוסף, תמנעו מלעבוד כשיש דיירים בבית שעשויים להיכנס לפתע לשירותים, מהחשש שהחומר יפגע בהם.

תיקון נזילה באסלה רק אצל אינסטלטור מומחה

במידה ואכן נתקלתם בנזילה ואתם זקוקים לתיקון נזילה באסלה , יהיה הכי נכון להסתייע באינסטלטור מומחה המבצע איתור נזילות ומכיר את הבעיות שיכולות לגרום לנזילה בשירותים ויודע למגר אותן ביעילות עם מינימום סכנות. לו יש את הידע והניסיון והוא מחזיק בכל הכלים הנדרשים לתיקון ואיתור בעיות נזילה. במידה והבעיה תדרוש החלפת אסלה הוא ידע לחסוך מכם את כל הפעולה ולפתור את הבעיה בקפדנות ובמקצועיות.

נתקלתם בנזילה בשירותים – פנו עוד היום לעמרם מומחה לשירותי אינסטלציה , הוא ידע למצוא את שורש הבעיה במהירות הבזק, לתקן אותה ולחסוך מכם הרבה כאב ראש. כך תוכלו לחזור לשגרת חייכם כשחדר האמבטיה והשירותים שלכם לא מנוטרלים. 

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059