צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימות ביוב

 
שנים של ניסיון בפתיחת סתימות
כבר יותר מ-30 שנה שצוות עמרם שירותי אינסטלציה מתמחה בפתיחת סתימות ביוב. לאורך השנים התמודד עם סתימות בכל סדר גודל וסיפק פתרון מקצועי בו במקום. לרשותו ציוד מתקדם לשחרור סתימות, המאפשר לתת מענה בדירות, בבתים פרטיים, במשרדים ועוד. אנו מבצעים בהצלחה גם פתיחת מרזבים בביתכם ומוודאים שמי הגשמים זורמים מטה ללא הפרעות.
 
 

פתיחת סתימות ביוב באחריות

 
אתם בוודאי מכירים היטב את המצב בו אתם מזמינים אינסטלטור, אך עד מהרה התקלה חוזרת על עצמה והסתימה בביוב חוזרת. לכן, כשאתם מזמינים אותנו - הסתימה בביוב טופלה? מצוין, אך השירות של עמרם שירותי אינסטלציה לא נגמר פה. העסק מעניק אחריות לשנה על פתיחת סתימות ביוב ומשאיר אתכם עם ראש שקט בכל מקרה של תקלה חוזרת. במידה שישנה סתימה במהלך תקופת האחריות, תיהנו מטיפול מהיר ללא תשלום נוסף.
 
 

פתיחת סתימות ביוב מקצועית ושירות ברמה הגבוהה ביותר

 
 
לנו בעמרם חשובה קודם כל האמינות ומיד אחריה המקצועיות, השילוב של השניים מאפשר לנו לעבוד גם באחריות. על פניו סתימה היא בעיה פשוטה לפתרון וכל עוד שהיא נמצאת בקו הביתי, אך מה אם מדובר בסתימה עמוקה יותר? לא הייתם רוצים לגלות שהאינסטלטור שלכם רק פתר אותה באופן זמני ובקריאה הבאה אתם תשלמו כפול ומכופל!
 
 
 
פתיחת סתימות ביוב
 
 
 
 
אנחנו בעמרם שירותי אינסטלציה מחויבים בראש ובראשונה ללקוחות שלנו, ותודעת השירות שלנו היא הגבוהה ביותר שתוכלו למצוא בתחום. כשאנחנו מתקנים תקלה ומבצעים פתיחת סתימות ביוב, אנחנו ערבים לתקינות של המערכת שאנחנו משאירים בבית שלכם – וזו הסיבה העיקרית שבגינה כדאי לכם לפנות אלינו.
 
 

אל תשלימו עם הסתימה בביוב – צרו קשר עם עמרם שירותי אינסטלציה

 
סתימה בביוב היא מצב שאי אפשר להשלים איתו בבית שלכם. אם אתם סובלים מתקלה שכזו באופן חד פעמי, או אם מדובר בתקלה חוזרת שאינסטלטורים אחרים כבר פתרו באופן זמני ולא הצליחו לרדת לשורש הבעיה – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם עמרם שירותי אינסטלציה. אנחנו זמינים מסביב לשעון, שבעה ימים בשבוע, עשרים וארבע שעות ביממה – בכל שעה שבה יכולה להיות סתימה פתאומית בכיור שלכם.
 
יש לכם סתימה בביוב? צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.