עמרם מובייל

פתיחת סתימה במרזב

24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע , ביקור בחינם!

אפשר לדעת שצריך לפתוח את המרזב אם המים לא יוצאים מצינור הניקוז או כאשר תעלת הניקוז עולה על גדותיה. לרוב הסתימה נגרמת בגלל הצטברות עלים או לכלוך, לכן חשוב להזמין אנשי מקצוע שיעלו לגג וינקו את התעלה לפני שהם מעבירים בתוכו צינור להזרמת מים בלחץ גבוה.
שירות פתיחת סתימה במרזב רלוונטי אם יש סתימה. סתימה מונעת מהמרזב לבצע את תפקידו לכן היא מחייבת מעורבות של בעלי מקצוע. בגלל המבנה המורכב של המרזבים והעובדה שהם מותקנים בגובה, חשוב להזמין בעלי מקצוע עם רישיון מתאים. הרישיון מאפשר לבצע עבודות גם בגובה של מעל 2 מטר ולכן הוא רלוונטי עבור פתיחת מרזבים בבניין או בתים פרטיים.
מבחינת שיקולים של עלות מול תועלת, גם בהזמנת שירות של פתיחת מרזב סתום מחיר של בעלי מקצוע יהיה משתלם יותר מאשר הניסיון לבצע את זה לבד. נכון שמשלמים על השירות, אבל לפחות מקבלים התחייבות לתוצאות ואחריות. חוץ מזה, פתיחת מרזב סתום דורשת ציוד מיוד שאין לנו בדרך כלל בבית.

פתיחת סתימה במרזב​

פתיחת סתימה במרזב​ : הפתרון

שלב ראשון: בדיקה
יש כמה סימנים המעידים על כך שהגיע הזמן לתאם ביקור של בעלי מקצוע ולבצע פתיחת סתימה במרזב בצורה אפקטיבית. הסימן שאותו הכי קל לזהות הוא מים שלא יוצאים מצינור הניקוז, כמו למשל בחורף, אחרי משקעים וגשמים או אם בוחרים להזרים אליו מים מצינור כדי לבדוק את התקינות שלו. במקרים שבהם המים לא יוצאים החוצה מצינור הניקוז, לא צריך להמתין לחורף אלא עדיף להזמין בעלי מקצוע כמה שיותר מהר.
מקרה נוסף שבו צריך לבצע פתיחת מרזבים מתרחש כאשר תעלת הניקוז עולה על גדותיה. אם התעלה מתמלאת עוד לפני שהצינור מספיק לפנות את המים מתוך פתח היציאה, כנראה שמשהו בפנים סתום ולא עובד כמו שצריך. זה השלב שבו יוצרים קשר עם בעלי המקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו, כדי לרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת.
שלב שני: זיהוי סיבת הסתימה
בשלב הבא מנסים להבין מה בעצם גרם לתקלה המתוארת לעיל. אם המים לא יוצאים מצינור הניקוז, אולי הבעיה היא לא צינור סתום אלא צינור שבור, פגום או מעוות. כאשר הצינור שבור, המים לא מגיעים עד פתח הניקוז אלא יוצאים ממנו בדרך. בעיה של צינור פגום או מעוות לעומת זאת גם כן תגרום לסוג של סתימה, אבל פותרים אותה אחרת והיא מחייבת את החלפת המרזבים.
התפקיד של בעלי מקצוע הוא לזהות בצורה מדויקת את הסיבה לסתימה ולערב את הלקוח בתהליך בצורה שקופה. השקיפות היא חלק בלתי נפרד מהתהליך, כי בעזרתה ניתן להבטיח מענה לדרישות ופתרון של התקלה לשביעות הרצון של כל הגורמים המעורבים.

שלב שלישי ניקיון התעלה
במידה ומוודאים שמדובר על צינור סתום ולא על בעיות אחרות שגרמו לכך שהתעלה תהיה מוצפת או שהמים לא ייצאו מתוך פתח הניקוז, מבצעים ניקיון פנימי. את הניקיון של התעלה מבצעים תוך התמקדות בעלים, לכלוך, נייר או חפצים שונים שנכנסו פנימה ישירות מהגג או מהתעלה. באמצעות ניקיון של התעלה, ניתן לשפר את הפעילות של המרזב וכמובן לפתוח אותו.
את התעלה מנקים היטב לכל האורך של הבית או הבניין. זו דוגמא מעולה לכך שצריך להזמין בעלי מקצוע שלא רק יודעים כיצד לבצע פתיחת מרזבים בבניין רב קומות, אלא גם מחזיקים ברישיון לעבודה בגובה של מעל 2 מטר. בלי רישיון כזה אסור על פי החוק לבצע את עבודות הניקיון, או כל עבודה אחרת, מה שהופך את הניסיון לנקות לבד את תעלות המרזבים ללא רלוונטי ומאוד מסוכן.

שלב רביעי: הזרמת מים בלחץ גבוה
מערכת זו בנויה מפתחי ניקוז הממוקמים בגג המבנה כאשר סביבם קיים שיפוע שלילי על מנת לאפשר ניקוז יעיל של המים. פתחים אלו מובילים לצינורות אנכיים המכונים מרזבים ואלו נשפכים אל הקרקע או למערכת הניקוז העירונית. סתימה במערכת זו עלולה להוביל לחדירת מים ולרטיבות בתקרה ובקירות הבית ועל כן יש להקפיד על תחזוקה נאותה. במקרים רבים, סתימות במערכת נובעות כתוצאה מהצטברות עלים ופסולת סביב פתחי הניקוז ובמרזבים.

פתיחת מרזבים חשובה אחת לתקופה מסוימת גם בלי קשר לסימנים המופיעים על פני השטח ומחייבים אותנו לתאם את השירות.
הסיבה היא שאם לא מנקים את המרזב ופותחים אותו, זה מגדיל את הסיכוי להופעת תקלות ובעיות: החל מהצטברות חלודה ועד נזילות בחיבורי המרזב.
בעלי מקצוע שמגיעים אלינו כדי לפתוח את המרזב הסתום יכולים לבדוק את המצב שלו מבחינה מכאנית או תפקודית.
אם קיימת חלודה קלה,
ניתן לבצע ניקוי נקודתי ולקרצף אותה היטב ובצורה יסודית.
אם זו כבר חלודה כבדה או קורוזיה, עדיף להחליף את המקטע הזה במרזב כדי לשפר את התפקוד שלו ולמנוע בעיות נוספות בעתיד. לחילופין, ניתן להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי איטום נקודתי עם טלאי – אבל היעילות תהיה לטווח קצר בלבד.

קיימים מקרים שבהם שירות של פתיחת מרזבים מסתיים, אך הלקוחות לא מרוצים כי הם עדיין רואים סימני מים ליד התעלה ובחיבור של המרזב אל הקיר. בנסיבות כאלה, מה שצריך לעשות הוא לבדוק האם התרחשה נזילה בחיבורי המרזב עצמם. כאן הפתרון הוא למרוח חומר איטום על החיבורים, לבדוק האם הנזילה ממשיכה ולפעול בהתאם.
אם מחליטים שבעיות האיטום חמורות יותר או רואים חורים במקטע, צריך להחליף את המרזב לגמרי.
הנזילה שלא קשורה לסתימה אלא לחיבורי המרזב גורמת לא פחות נזקים מאשר תקלות אחרות.
החדשות הטובות הן שניתן להחליף את המקטע בלבד או את כל המרזב במחיר יחסית נוח,
שמוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך.מרזבים לא פותחים לבד – אלא עם עמרם שירותי אינסטלציההמומחים של עמרם שירותי אינסטלציה ישמחו לעמוד לרשותך כל פעם שבה יתעורר חשד למרזב סתום.
אנו מבינים את החשיבות של פתיחת מרזב סתום עבורך גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, לכן יש לנו את ארגז הכלים המתאים ואת המחירים הטובים ביותר בתחום.
מטרתנו היא לאפשר לך לחזור לשגרה כמה שיותר מהם עם מרזבים שיעבדו בצורה מהירה וחלקה, אז נשמח לספק לך פרטים נוספים על שירותים מעולים.התייעצות איתנו תפתור עבורך את ההתלבטות לגבי הבדלים בין סוגים שונים של מרזבים. אנו לא רק נסייע לך להפיק את מלוא התועלת מהמרזב הקיים אחרי שנפתח בשבילך את הסתימה וננקה עבורך את התעלות, אלא גם נעמוד לרשותך בעתיד.
עם תקופת אחריות ארוכה על השירות שלנו, יהיה לך קל יותר לעבור את החורף בשלום. כעת, כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר.

פתיחת סתימה במרזב : רק עם עמרם שירותי אינסטלציה

המומחים של עמרם שירותי אינסטלציה ישמחו לעמוד לרשותך כל פעם שבה יתעורר חשד למרזב סתום.
אנו מבינים את החשיבות של פתיחת סתימה במרזב  עבורך גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, לכן יש לנו את ארגז הכלים המתאים ואת המחירים הטובים ביותר בתחום. מטרתנו היא לאפשר לך לחזור לשגרה כמה שיותר מהם עם מרזבים שיעבדו בצורה מהירה וחלקה, אז נשמח לספק לך פרטים נוספים על שירותים מעולים.
התייעצות איתנו תפתור עבורך את ההתלבטות לגבי הבדלים בין סוגים שונים של מרזבים. אנו לא רק נסייע לך להפיק את מלוא התועלת מהמרזב הקיים אחרי שנפתח בשבילך את הסתימה וננקה עבורך את התעלות, אלא גם נעמוד לרשותך בעתיד.
עם תקופת אחריות ארוכה על השירות שלנו, יהיה לך קל יותר לעבור את החורף בשלום. כעת, כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר.

מחפשים פותח מרזבים? צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.

פתיחת מרזבים | שאלות תשובות

מרזבים הם מערכת חיונית להרחקת מי גשמים מהגג והקירות של הבית. אם המרזבים אינם נקיים, הם עלולים להיסתם ולהוביל לבעיות רבות, כגון הצפות, רטיבות ועובשים. כמו כן ניקוי מרזבים תדיר מונע תקלות ותיקונים  משמע חוסך בעלויות הכספיות שלכם.

הגורמים העיקריים לסתימת מרזבים הם לכלוך, עלים, ענפים, חיות קטנות ועוד. בתקופה של גשמים חזקים, הלכלוך והשאריות הללו עלולים להיסתם במרזבים ולמנוע את זרימת המים.

מומלץ לנקות את המרזבים לפחות פעם בשנה, לפני תחילת עונת הגשמים.  ניקוי מרזבים מקצועי ויסודי מתבצע על ידי אינסלטור מומחה בתחום. 

תיקון מרזב פנימי הוא תיקון של המרזב שנמצא בתוך הבית. תיקון מרזב חיצוני הוא תיקון של המרזב שנמצא מחוץ לבית, על הגג או על הקירות.

הגורמים העיקריים לתקלות במרזבים הם:

 • סתימה של המרזב
 • נזק פיזי למרזב
 • בלאי של המרזב
 • אתם לא מצליחים לנקות את המרזב באופן עצמאי
 • המרזב סתום לחלוטין
 • יש נזק פיזי למרזב
 • המרזב דולף

אינסטלטור מומחה בעל ניסיון וידע בתיקון מרזב יוכל לבצע את התיקון בצורה מקצועית וביעילה. הוא גם יידע לזהות את הבעיה המקורית ולתקן אותה ביסודיות.

 • פתרון מהיר ויעיל לבעיה
 • תיקון איכותי ומקצועי
 • אחריות על העבודה
 • חיסכון בזמן וכסף בתיקונים עתידיים

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059