צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת מרזבים

 
 
 
 
 
 

מהי מערכת הניקוז ומהם חלקיה?

 
מערכת הניקוז היא מרכיב מרכזי בכל בית או דירה ומטרתה להיפטר מעודפי מים. המערכת המרכזית הינה מערכת הביוב המיועדת לסילוק מים מזוהמים אשר מקורם באסלות, במקלחות ובכיורים. קוטר הצינורות משתנה בהתאם למתקן המנוקז ונע בדרך כלל בין שני צול לארבעה צול. בנוסף, כל בניין או בית פרטי מכיל מערכת ניקוז אשר מיועדת לסילוק מי גשמים ומחוברת לצנרת נפרדת. מי הגשמים אינם מתועלים אל מערכת הביוב המרכזית אלא אל מערכת צינורות נפרדת משום שהם אינם דורשים טיפול וניקוי בניגוד למי הביוב.
 
 
 
פתיחת מרזבים
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תקלות נפוצות במערכת הניקוז הביתית

 
 
  • תקלות במערכת הביוב

  • התקלה הנפוצה ביותר במערכת הביוב הינה סתימה המונעת ממי הביוב לזרום הלאה במערכת ועל כן עלולה לגרום להצפות ולנזק. פתיחת סתימת ביוב עשויה, במקרים מסוימים, להיות מורכבת וקשה ועל כן כדאי לקרוא לבעל מקצוע אשר ברשותו הציוד המתאים למטרה זו.

  • תקלות במערכת ניקוז מי גשמים

  • מערכת זו בנויה מפתחי ניקוז הממוקמים בגג המבנה כאשר סביבם קיים שיפוע שלילי על מנת לאפשר ניקוז יעיל של המים. פתחים אלו מובילים לצינורות אנכיים המכונים מרזבים ואלו נשפכים אל הקרקע או למערכת הניקוז העירונית. סתימה במערכת זו עלולה להוביל לחדירת מים ולרטיבות בתקרה ובקירות הבית ועל כן יש להקפיד על תחזוקה נאותה. במקרים רבים, סתימות במערכת נובעות כתוצאה מהצטברות עלים ופסולת סביב פתחי הניקוז ובמרזבים.
 
 

פתיחת סתימות במערכות הניקוז

 
 
אם נתקלתם בסתימה במערכת הביוב הביתית או שמא גיליתם כי גג הבית או הבניין מוצף במים אשר אינם מנוקזים כראוי, כדאי לקרוא לבעל מקצוע אשר ברשותו הידע והכלים המתאימים לטיפול בבעיה. אנו בעמרם שירותי אינסטלציה מתמחים בפתיחת סתימת ביוב או סתימת מרזב וברשותנו ציוד מתקדם המאפשר לנו פתרון מהיר ויעיל של הבעיה. במידה וקיימת תקלה מכל סוג שהוא באחת ממערכות אלו בביתכם, התקשרו אלינו ונשמח לעזור.

אנו מציעים אחריות של שנה על פתיחת סתימות כך שתוכלו לישון בראש שקט וזמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע למקרי חירום. פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת שירות.
 
 
 
 
מחפשים פותח מרזבים? צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.