צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הגברת לחץ מים - ביקור ראשון חינם!

 
אף אחד לא אוהב להסתדר עם זרם מים חלש שלעתים לא מגיע בגלל דבר שיכול להשפיע על פעולות פשוטות בחיינו. הגברת לחץ מים היא רק אחד הפתרונות שתוכלו לקבל אצלנו בעמרם שירותי אינסטלציה שישנו את חייכם לטובה!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למה לחץ המים כל כך חשוב?

 
לחץ המים הוא אחד הדברים שקובעים את איכות החיים שלנו, הן אם זה במטבח והן אם זה במקלחות. לחץ זרם המים, מבין כל עבודות אינסטלציה, משנה לנו את הפעולות של היום יום שלנו, חוסך בזמן. בהמשך המאמר נדבר על חסרונות לחץ מים נמוך.
 
 
 
הגברת לחץ מים חלש
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכל בזכות הגברת לחץ המים

 
 
 
 
  • בעיית לחץ מים נמוך היא אחת הבעיות שלא נחשבות לבעיות חירום אך בלי ספק היא אחת המעיקות שיש כי לרב מושכים אותה ונמנעים מלטפל בה. לחץ מים נמוך יכול להיגרם בגלל מצבים שונים, בין היתר בגלל לחץ נמוך שמסופק מהרשות המקומית, בנייני מגורים גבוהים שהמים לא מגיעים לקומות הגבוהות בלחץ מספק או בעיה במערכת המים.
  • לעתים הבעיה יכולה להיות גם נזילה, דבר שחשוב מאוד לבדוק ולכן חשוב להזמין אינסטלטור מקצועי שיידע מה הוא מבצע ומה כל הבעיות האפשריות, בדיקת איתור נזילות ועוד.
  • אפשר לשפר את לחץ המים לבניין כולו וניתן לדאוג רק לדירה אחת ספציפית לפי הדרישה. ההגברה מתאפשרת על ידי התקנה של משאבת מים מיוחדת שתגביר את הלחץ ותאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים גבוהה הרבה יותר.
 
 
 
 
 
 

שירות אדיב ואמין לכל לקוח

 
 
 
אנו בעמרם שירותי אינסטלציה מציעים לכם את הטיפול הכי אדיב ואמין שיכול להיות. אצלנו כל פרט ופרט מוסבר ללקוח בסבלנות כדי שיבין מה מתבצע אצלו ומה בדיוק הבעיה. רק כך תוכלו להבין עד כמה העבודה שלנו מקצועית ושונה מכל בעל מקצוע אחר שיכל להעניק לכם טיפול!

פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם לכל בעיה ותקלה!
 
 
צרו קשר 24/7 לתיאום ביקור ללא תשלום בבית או בעסק: 073-7754446.