עמרם מובייל

ריח רע בשירותים : איך מטפלים ?

מאת עמרם שירותי אינסטלציה
ריח רע בשירותים

מצד אחד אנו מצפים מחדר השירותים והאמבט שיהיו חדרים מאוד נקיים ולו כיוון שבחדרים אלו אנו מתרחצים ושוהים לא מעט. אך מצד שני, מדובר בחדרים בהם יש חיידקים, עובש וריחות רעים. על כן אגדנו עבורכם מגוון טיפים חשובים, בעזרתם תוכלו למנוע מראש ריח רע בשירותים או באמבטיה .

ניקוי מברשת השירותים למניעת ריח רע בשירותים

ראשית נציין את המברשת של השירותים. מדובר בכלי מאוד יעיל, אך גם בכלי שבא במגע יומיומי עם לא מעט חיידקים. אי לכך יש ארבעה כללים שיש להקפיד עליהם:

  • יש לשפוך מכלי העיגון את הצטברות הנוזלים.
  • יש להקפיד להחזיר רק מברשת נקייה לכלי העיגון.
  • לפחות פעם בשבוע יש לשפוך מעט אקונומיקה בכלי העיגון של המברשת.
  • יש להחליף את המברשת פעם בחודשיים, ואם כואב לכם על ההוצאה, פשוט השקיעו במברשת פשוטה שאינה עולה יותר מכמה שקלים.

ריח רע בריח רע בשירותים ובאמבטיה - היו ערניים לרטיבויות

גם אם אתם טיפוסים מאוד היגייניים, עדיין ייתכן שמרחב השירותים והאמבטיה יסבלו מלא מעט חיידקים. אי לכך יש להיות ערניים ולבחון היטב שלא מתפתחת רטיבות. זאת כי רטיבות מובילה לעובש ועובש מוביל הן לאוויר שלא בריא לנשום והן לריחות לוואי קשים. אי לכך במקרה ומזהים רטיבות, יש למהר ולפנות אל אינסטלטור מקצועי ולו על מנת שיאתר באופן נקודתי את מקור הבעיה ויעניק טיפול מקצועי בתחום עבודות אינסטלציה.

מכונת הכביסה וריח רע בשירותים

בלא מעט חדרי אמבט נמצאת מכונת הכביסה. פה ראוי לציין שיש להקפיד לשמור על דלת המכונה פתוחה ואין לשמור בתוך המכונה זמן רב כביסה רטובה. זאת כי מדובר במקום קטן, רטוב וסגור אשר עשוי לצבור עובש – עובדה ששוב מובילה לאותו ריח חריף ולא נעים.

הימנעו מניקוי יתר

מצד אחד יש להקפיד על ניקוי מסיבי של אזור האסלה, אך מצד שני יש להימנע מהרס הגלזורה החיצונית. כאשר משטח האסלה בא במגע עם חומרים חזקים ומסיביים, השכבה החיצונית נפגעת ומותירה שטח מחוספס, בו עשויים להצטבר מים עומדים ומכאן שגם חיידקים.

ניקוי רובה

בלא מעט מקלחות ישנו ריצוף שמכיל רובה. בשל המרקם המחוספס עשויים להיטמע ברובה לא מעט חיידקים – עובדה שמובילה לפטריות, עובש וכמובן שגם לאותו ריח רע בשירותים . אי לכך טוב לדעת שבאמצעות סודה לשתייה (או כל חומר ייעודי אחר) ומברשת גסה, ניתן לפסול מראש את הבעיה.

ניקוי הסיפון

כמעט מתחת לכל כיור ניתן למצוא די בקלות את אותה קופסת פלסטיק שתפקידה לאגור את כלל המשקעים שהיו בדרך לבצע סתימה. מכאן שהסיפון מכיל לא מעט זוהמה וכל עוד לא מקפידים לנקות אות, הזוהמה תישאר. ככול שהיא תישאר כך היא תתחיל להפיץ ריח רע. כמו כן יש לוודא שהסיפון מותקן כהלכה – בצורת S, באופן שמונע מריחות הביוב לעלות מעלה.

בדיקת קופסת הביקורת

בחדרי אמבטיה ישנה קופסת ביקורת שבין היתר תפקידה למנוע מאדי הביוב להגיע לאוויר. עם זאת, אם השירותים או המקלחת כמעט ולא בשימוש, הרי שהמים אינם זורמים ועל כן במקום מים נקיים, מצטברים מים מלוכלכים שמובילים לריחות מעיקים. מה עושים? נעזרים בשירותי אינסטלציה!

ריח רע בשירותים : בקשו עזרה מקצועית - אינסטלטור מומחה

אם עברתם על כל הטיפים ועדיין בעיית ריח רע בשירותים  קיימת, יש לפנות אל שירותי אינסטלציה. אינסטלטור בנתניה מומלץ מחזיק בניסיון רב והוא כבר יידע לבחון בעין מקצועית את אופי

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059