עמרם מובייל

פתיחת סתימה באסלה

מאת עמרם שירותי אינסטלציה
פתיחת סתימה באסלה

פתיחת סתימה באסלה היא משימה שיכולה להיות הרבה יותר מסובכת ממה שחשבתם. איך אפשר לפתוח את הסתימה באופן המהיר ביותר והאם יש אפשרות לפתוח אותה בלי התערבות של אינסטלטור? במאמר הבא תגלו איך לפתוח סתימה בשירותים, הסתימה הכי נפוצה שיש, מתי יש צורך באינסטלטור ומתי אפשר לפתור בעיה זו בעצמכם.

פתיחת סתימה באסלה עם פומפה

אין ספק שזו השיטה הידועה ביותר ולרוב היא גם מצליחה, אי אפשר לדבר על פתיחת סתימה באסלה בלי להזכיר אותה. הסתימה בשירותים לרוב נוצרת כתוצאה מזריקה של פסולת ביתית כמו למשל נייר טואלט או מוצרי היגיינה, כאשר האחרונים ידועים במסובכים יותר לפתיחה וגורמים ליותר סתימות בגלל חוסר היכולת שלהם להתמוסס במים בדומה לנייר טואלט. פתיחת הסתימות על ידי פומפה מתבצעת על ידי לחץ אוויר. פומפה היא אחד המוצרים הכי בסיסיים שחייבים להיות בבית. שיטה זו מתבצעת בתוך כמה דקות אם כי לא תמיד היא יכולה להושיע אתכם.

פתיחת סתימה באסלה באמצעות חוטר

החוטר אולי מוכר לכם מהשימוש הצבאי כדי לנקות את הנשק, אך למעשה החוטר הוא מכשיר שאפשרי לבצע איתו פתיחת סתימה באסלה. מדובר מכשיר ארוך שמיועד לפתיחת סתימה  באסלה כאשר יש גם מכשירים אחרים שיהיו דקים יותר ומתאימים לפתיחת סתימות בכיור במטבח או בפתח הניקוז במקלחת. פתיחת הסתימה באסלה באמצעות החוטר יתבצע באופן פיזי ולא על ידי לחץ אוויר, כאשר יש לדחוף אותו עמוק אל האסלה ולשחק איתו מעט עד לשחרור במוצקים שגרמו לסתימה. פתיחת הסתימה בשיטה זו מהירה במיוחד והיא די פשוטה, היתרון הגדול הוא שאת האביזר הזה אפשר לשמור בבית בקלות.

במידה ואתם מעוניינים להימנע ניתן לקורא לכל אינסטלטור מומחה
עבור פתיחת סתימות בביוב ובשירותים במחיר סמלי,
אצלנו – ביקור ראשון ללא תשלום.

פתיחת סתימה באסלה עם חומרים כימיים

עוד אחת מהשיטות האפשריות לפתוח את הסתימות באסלה הוא שימוש בחומרים כימיים. אם בשיטת הפומפה השתמשנו בלחץ אוויר ובחוקי הפיזיקה, בשימוש בחוטר השתמשנו בהוצאה ידנית, בשיטה זו אנו משתמשים בחומרים כימיים כדי להמיס את מה שגרם לסתימה ועל ידי כך לשחרר אותה. כמובן שפתיחת סתימה בשיטה זו לא תמיד מצליחה ויש צורך להחזיק בחומרים אלו בבית, מה שאנשים רבים לא אוהבים, אך שיטה זה יעילה מאוד ולא רק לפתיחת סתימה באסלה אלא גם בשאר פתחי הניקוז בבית.

צריכים אינסטלטור בנתניה ובסביבה בדחיפות?
צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059