עמרם מובייל

בדיקת אינסטלציה לפני רכישה דירה

מאת עמרם שירותי אינסטלציה
בדיקת אינסטלציה

רכישת דירה היא צעד משמעותי מאוד ויש לצעד זה השלכות על החיים. עובדה זו נכונה מכמה וכמה בחינות. מבחינה כלכלית, מבחינת נוחות המגורים, איכות החיים ועוד. תארו לעצמכם מקרה בו אדם רכש דירה, ומספר חודשים לאחר הרכישה הוא מגלה כי האינסטלציה של הדירה במצב ירוד. מה קורה אז? מה הוא יכול לעשות בשלב זה?

ההשפעה של מערכת אינסטלציה על איכות החיים בדירה

כולנו עושים שימוש יומיומי ורציף במים. אנחנו מוזגים ספלים, מדיחים כלים, מורידים מים בשירותים ועוד כהנה וכהנה. במידה ומערכת המים תקינה המים זורמים בעוז, ולאחר השימוש הם מתפנים בקצב משביע רצון – הכול טוב ויפה. אבל במקרים בהם פתיחת הברז מביאה לזרם דקיק של מים, והמים המשומשים ממאנים להיפרד זה עסק ביש. מה גם שמקרים כאלו כרוכים לא פעם בנזילות ובטפטופים, בצינורות סתומים או מפוצצים. וכל מקרה כזה הוא תקלה של ממש.

לדעת מה אתם קונים

כל כך הרבה אתם מבררים לפני שאתם רוכשים את הדירה. בודקים את אזור המגורים ואת איכות השכנים. מוודאים כי יש כיווני אוויר טובים ומודדים את שטח הדירה. כל הבדיקות שלכם נועדו להבטיח כי אכן הדירה אותה אתם רוכשים מתאימה לכם ותוכל לשמש אתכם נאמנה. אך מה באשר לצנרת? האם חשבתם על הנושא? הלא יש לכך השפעה ישירה על החיים שלכם! כעת בוודאי תטענו להגנתכם שאין לכם יכולת לבחון בעיניים שלכם את מצב הצנרת.
וזה נכון – איך תדעו כמה פעמים בוצעו תיקוני צנרת במבנה בשנה האחרונה? כיצד יש לכם אפשרות לנחש האם מדובר במערכת תקולה? ללא ידע מקצועי ובלי מכשור מתקדם אתם באמת לא יכולים לברר את העניין החשוב הזה.

בדיקה מקצועית של העניין

היות וזה עניין חשוב מאוד לא יהיה נכון לדלג על הנושא הזה. אלא לא לוותר ולערוך בדיקה מקצועית. כן, אם לכם אין יכולת טכנית לבדוק את הנושא הזה יהיה נכון לפנות אל אינסטלטור ולהזמין שירות בדיקה. יש מקרים שהבדיקה תעלה מסקנות חיוביות, ואתם תשמעו כי מערכת המים במצב מעולה, בנויה היטב ולא צברה נזקים במהלך השנים.

המערכת תקולה!

אבל יש מקרים רבים אחרים בהם הממצאים לא יהיו נעימים כל כך. ואתם תשמעו כי הצנרת ישנה וסתומה חלקית, תשמעו כי היא לא מתוכננת היטב, ואתם צפויים להתמודד עם תקלות שונות וצורך לבצע עבודות אינסטלציה מפעם לפעם. מה עושים במקרה כזה?

אז מה עושים אם מערכת המים אינה תקינה?

יש מקרים בהם רכישת הדירה תהיה כדאית למרות מצב הצנרת, אם כי תוכלו להציג את הנתונים בפני מוכר הדירה ולהוריד בגין נתון זה את המחיר בצורה משמעותית. כמובן שההפרש במחיר יופנה לביצוע תיקון יסודי מן השורש. אך יש מקרים בהם הנתונים הללו בעניין עבודות אינסטלציה יהיו סיבה מוצדקת למשוך ידיכם מהעסקה הזו לוותר על רכישת הדירה.

איכות מגורים ומערכת אינסטלציה תקינה

אכן, המים משמשים את האנושות במידה רבה, וללא מערכת מים תקינה ואיכותית אי אפשר לנהל את סדר היום. לא נכון לרכוש דירה שתכניס אתכם לשגרה של תקלות וסתימות. לא נכון להתגורר בבית בו מערכת האינסטלציה לא בנויה נכון והדבר יגרור אתכם להוצאות כספיות רבות לצד עגמת נפש עצומה. אם הנכם מעוניינים לרכוש דירה טוב יהיה אם תמשיכו במסע החיפושים שלכם, ותאתרו דירה איכותית ומתאימה אשר גם מערכת האינסטלציה שלה במצב תקין ושימושי. כך תמנעו מעצמכם את הסיוט הכרוך בהתנהלות יומיומית עם מערכת צינורות לא תקינה.

עמרם שירותי אינסטלציה 24/7 בשבילך!
מחפשים אינסטלטורים בנתניה והסביבה לבדיקת אינסטלציה בדירה חדשה?
התקשר כבר עכשיו! – 073-7754446

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059