עמרם מובייל

סתימה בכיור : איך מונעים?

מאת עמרם שירותי אינסטלציה
סתימה בכיור

סתימה בכיור היא ללא ספק תרחיש בלתי נעים אשר מצריך לכל הפחות ניסוי וטעייה של מגוון חומרי פתיחה ייעודיים ולכל היותר קריאה לעזרה של אינסטלטור מקצועי. אי לכך טוב לדעת שניתן מראש למנוע מצב שכזה ולו באמצעות שמירה על מספר כללים פשוטים.

סתימה בכיור : השלכת פסולת לכיור

ראשית כל ופשוט מאוד יש להימנע מהשלכה של אלמנטים שאינם נוזליים אל תוך הכיור, זאת בשל העובדה הפשוטה – הם אינם מתכלים ועל כן נתקעים, כך שאט אט נוצרת ערימה אשר מקשה על זרימת מים. כמו כן לא רק שאין לשפוך מוצקים למערכת, אלא גם מהזרמה של שומנים ראוי להימנע, זאת כי הם נוטים להצטבר בדפנות הצנרת ובכך לעבות את פתח הזרימה – עובדה שעם הזמן מובילה לאותה סתימה בכיור.

טיפול תקופתי של הסיפון

סיפון אתם שואלים? ובכן מדובר באותה כוסית פלסטיק שמצויה בתחתית של רוב הכיורים. הסיפון צובר את החומרים הכבדים ששוקעים ולא זורמים עם שאר הנוזלים בהמשך הצנרת ובכך מונע מהביוב להיחסם ומההצפה להתרחש. אי לכך כל עוד פותחים ומנקים פעם בחודש את הסיפון (ולא שוכחים להציב תחתיו דלי) – הרי שניתן להבטיח את המשך יעילות תפקודו. עוד באותו הקשר נציין טיפ חשוב – הקפידו שהגומייה שאוטמת את הסיפון לא תיעלם ולפני שחוזרים לשגרת היום, יש לוודא באמצעות פתיחת זרם המים שהסיפון הוחזר כראוי למקום.

קופסת הביקורת של האמבטיה

ממש כפי שלכיור יש סיפון, כך לאמבטיה יש קופסת ביקורת, כאשר גם היא מרכזת את הלכלוך שמוזרם למערכת. אי לכך כל עוד מנקים אותה פעם בחודשיים, ניתן למנוע סתימה בכיור.  כיצד עושים זאת? קופסת הביקורת יושבת ברצפת האמבטיה ועל מנת לפתוח אותה יש להצטייד במברג שטוח. כמו כן גם רצוי לנקות את סך הצינורות שיוצאים ממנה – פשוט מאוד באמצעות חוטר רגיל שניתן למצוא בכול חנות לחומרי בניין.

שימוש בחומרים ייעודיים

כיום ניתן לרכוש חומרים ביתיים אותם ניתן לשפוך פעם – פעמיים בשבוע אל תוך הכיור ובכך למנוע את הסתימה הבאה. עם זאת, יש לבחון היטב את סוג החומר, זאת כי יש חומרים שבסוף היום עלולים יותר להזיק מאשר מלהועיל.

מסננת למניעת סתימה בכיור

הקפדה פשוטה על תוספת של מסננת בפתח הניקוז. מדהים שאלמנט כה פשוט מסייע רבות במניעה של סתימה בכיור .

סובלים מסתימה בכיור? חייגו עכשיו! 073-7754446

סתימה בכיור - בין רצוי למצוי

לצד שורת הטיפים המועילה, יש להכיר בשתי עובדות פשוטות: האחת היא שלרוב השגרה והעצלות מונעים מאתנו לבצע כל זאת ושנית לא פעם גם אם מבצעים, עדיין ניתן להגיע למצב של סתימה, לו כי שכחנו לבצע את אחת מהפעולות בהתאם לתדירות הרצויה. כאשר זה קורה טוב לדעת שעדיין יש מעשה פשוט שניתן לעשות על מנת להעניק טיפול אפקטיבי על הצד הטוב ביותר. פה כאמור מדובר בפנייה אל שירותי אינסטלציה מקצועיים.

מענה מקצועי עבור סתימה בכיור

כאשר עומדים להיעזר בשירותי אינסטלציה יש לדעת שאין לפנות לכל כתובת, כיוון שבעיות אינסטלציה פוגשות אותנו תמיד בזמן הכי פחות נוח. הרי מראש טוב להצטייד עם מספר טלפון של אינסטלטור בנתניה מקצועי שעובד בסמיכות אליכם ושידוע כרציני וזמין. לסיכום נציין שאומנם מערכת האינסטלציה סמויה מהעין, אך היא עשויה להוות מטרד משמעותי ולמרות שיש מגוון דרכים יעילות על מנת למנוע את הסתימה הבאה, טוב לדעת שבעת הצורך ישנם שירותי אינסטלציה שיוכלו בתוך זמן קצר להחזיר אתכם לשגרה יבשה ונטולת ריחות מעיקים.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059