עמרם מובייל

אינסטלטור 24/7

כדי שבעל מקצוע יוכל לספק לכם את השירות שאתם צריכים, אתם צריכים אותו שם כל זמן בשבילכם. אי אפשר להתפשר על איכות השירות גם לא באמצע הלילה וברגעים הכי מלחיצים עבורכם בתור לקוחות. אנו תמיד נרגיע אתכם ונסביר לכם שיש מי שלוקח את העניינים לידיים.

המומחים לעבודות אינסטלציה

האינסטלטורים של עמרם שירותי אינסטלציה מגיעים עד אליכם, כדי לתת מענה מהיר ואיכותי מכל סוג, כולל: פתיחת סתימות בביוב, תיקון פיצוצים קשים בצנרת, החלפת קווי מים וביוב, טיפול במים מתחת לריצוף ועוד. עם יותר מ-30 שנות ניסיון, הפתרון לבעיה מובטח! מעבר לכך אתם בטח יודעים שרבים במקצוע עובדים לפעמים בצורה חובבנית, אצלנו אתם יכולים להיות רגועים שהבעיה לא תחזור!

טיפול בתקלות מסביב לשעון - אינסטלטור 24/7

כשמדובר בתקלות – אין חוקים ושעות, תקלות יכולות להתעורר בכל שעה של היום. הטיפול האדיאלי הוא כמובן טיפול מניעתי של בדיקה תקופתית, אין זה סוד שמשפחות ישראליות בבתים רבים אינן עושות זאת ולכן במידת הצורך ובייחוד בשעות לילה מאוחרות, ההתמודדות עם תקלות אינסטלציה יכולה להיות מאתגרת במיוחד. עמרם שירותי אינסטלציה זמין לפניות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ועומד לרשותכם במקרים דחופים ובהולים – גם בשעות הלילה, גם בשבת וגם בחג. ניידת השירות מצוידת תמיד בכל הדרוש לטיפול בתקלות, כדי לתת מענה מהיר ויסודי במקום מתי שרק תצטרכו.

מקצועיות בכל שעה ובכל יום

אנחנו תמיד נהיה שם וניתן את השירות הכי מקצועי שאנו יכולים לספק. יש הרבה בעלי מקצוע שמגיעים בשעות כאלו ללקוחות ולא מבינים שעליהם להרגיע את הלקוח כפליים אם הוא התקשר במועד שכזה. אנחנו עשירים בניסיון וכבר יודעים כיצד להתמודד עם כל בעיה בכל שעה ביום. המקצועיות שלנו תמיד תהיה הדבר שהכי בולט מכל איש מקצוע שלנו וזו הסיבה מדוע עמרם שירותי אינסטלציה היא הבחירה הטובה בשבילכם.

אינסטלטור 24/7

מחפש שירותי אינסטלציה? חייג עכשיו לשירות אמין ומקצועי
עמרם שירותי אינסטלציה 24/7 בשבילך!

שירותי אינסטלציה 24/7 על הצד הכי טוב שיש

  • השירות שאנו נותנים הוא זה שהופך אותנו לחברה הכי ידידותית כלפיכם. אצלנו הכל גלוי והכל שקוף גם כשזה קורה באישון לילה, דבר שלא מובן מאליו לא בתחום שלנו ולא באופן כללי. האינסטלטורים שלנו, המומחים בכל עבודות אינסטלציה שלפניכם – והם יגיעו אליכם ויטפלו על הצד הכי טוב שיש ויחייכו מההתחלה ועד הסוף כדי שלמרות שהבעיה שפוקדת אתכם, מצב הרוח שלכם ישתנה.
  • אנו לא ממהרים לדבר על המחיר וקודם כל בוחנים הכול היטב אך כשעולה הרגע לדבר על המחיר, אנחנו מסבירים לכם בדיוק רב כמה תצטרכו לשלם וממה מורכב המחיר. לנו יש מחירונים קבועים וזה נותן לכם את ההבטחה שתקבלו את המחירים הכי נוחים ומשתלמים שיש בשוק, אפילו בקריאות חירום.

עמרם שירותי אינסטלציה - מונעים מהבעיות לחזור

אצלנו פותרים לטווח הארוך ולא כדי לסיים את העבודה מהר. אמנם זה לא נעים לעבוד בשעה או ביום לא נוחים אך מה שמניע אותנו הוא הצורך שלכם כלקוחות לחזור לשגרה רגילה ולמערכת שפועלת בצורה תקינה. אנו מצד אחד נמהר לפתור את הבעיה כדי לספק לכם את החזרה שלגרה הכי מהירה שנוכל אך מצד שני נתעכב על הפרטים הקטנים אם צריך ונבצע את הכל באופן מושלם.
צריכים אינסטלטור בנתניה בדחיפות? צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059