עמרם מובייל

מהן עבודות אינסטלציה?

כאשר אנו מחליטים לבנות או לשפץ בית או דירה, בדרך כלל נבצע החלפה או שיפור של המערכות השונות באזור השיפוץ. בתים בונים כוללים מערכות שונות ומגוונות אך בכולם קיימת מערכת מים ומערכת ביוב, כמחויב בחוק. התקנה של מערכות אלו מצריכה מאתנו לשכור את שירותיו של איש מקצוע בתחום בכדי לוודא כי העבודה מבוצעת על הצד הטוב ביותר.

התקנה חובבנית עלולה לגרום לבעיות בהמשך הדרך ולכן כדאי לוודא כי אנו בוחרים באיש מקצוע בעל ידע וכישורים מתאימים. בעת עבודות אינסטלציה וביניהן התקנת מערכות מים עלינו לוודא היעדר מוחלט של נזילות, בייחוד באזורים אליהם הגישה עלולה להיות קשה בעתיד. כך גם בכל הנוגע למערכות ביוב. נוסף על כך, זווית ההתקנה של הצינורות והמחברים השונים תקבע האם המערכת תתפקד כראוי ולכן כדאי לוודא זאת בטרם התקנת הריצוף.

אינסטלטור בשרון ביקור חינם

מתי נרצה לקרוא לאינסטלטור?

שיפוץ חדרי שירותים ואמבטיות

כאשר נחליט לשפץ את דירתנו, במקרים רבים נרצה להחליף את צנרת המים והביוב על מנת לחסוך בעיות בעתיד. התקנת מערכות המים והביוב עלולה להיות עניין מסובך כאשר אין ברשותנו הידע והכישורים הנדרשים לכך. לכן, כדאי לחפש בעל מקצוע אמין ובעל ניסיון בכדי לוודא כי העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר. כאשר אנו מנסים לבצע את ההתקנה בעצמנו או שוכרים למטרה זו אדם שאיננו מיומן, ניתקל במקרים רבים בבעיות ותקלות כתוצאה מכך.

תקלה במערכת המים

נזילה במערכת המים בבית היא תמיד מטרידה. הרטיבות הנוצרת גורמת נזק לריהוט ולחפצים בבית ובנוסף, חיובים על צריכה עודפת של מים יופיעו בחשבון המים ויוסיפו לנזק הכלכלי הנוצר בעקבות הנזילה. מנגד, סתימה במערכת המים תמנע מאיתנו להשתמש בברז או במקלחת ותפריע לשגרת חיינו. כאשר אנו מחפשים אינסטלטור, אנו מעוניינים באדם מקצועי המכיר היטב את מערכות המים ויודע כיצד לטפל בהן על הצד הטוב ביותר. כמו כן, נרצה לבחור בשירות מהיר ואדיב, על מנת שלא להגדיל עוד את עגמת הנפש אשר נגרמת לנו בעקבות הנזילה.

תקלה במערכת הביוב

דליפות וסתימות במערכת הביוב הן עסק לא נעים. מי הביוב עלולים להציף את הבית ולגרום נזקים, הריח הרע הבוקע מהביוב עלול להפוך את השהות בבית לבלתי נסבלת והחומרים הכימיים והביולוגיים הנמצאים בביוב עלולים לגרום נזק לבריאותנו. ישנם מקרים בהם ניתן לטפל בתקלה בקלות באופן עצמאי אך במקרים רבים, נרצה לקרוא לאינסטלטור אשר ברשותו הכלים המתאימים לפתרון בעיות אלו. איש מקצוע יוכל אף לתת אחריות על התיקון שביצע ובכך להעניק לנו שקט נפשי לתקופה ממושכת.

עמרם שירותי אינסטלציה 24/7 בשבילך!
מחפש אינסטלטור בשרון? חייג עכשיו לשירות אמין ומקצועי

זקוקים לעבודות אינסטלציה? פנו לעמרם שירותי אינסטלציה

בין אם החלטתם לשפץ את הבית או הדירה מהמסד ועד לטפחות ובין אם גיליתם נזילה קטנה הנראית זניחה, אנחנו כאן בשבילכם. אנו מציעים שירות אמין ומקצועי וזמינים במקרי חירום, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, במחירים נוחים השווים לכל כיס. עמרם שירותי אינסטלציה הוא עסק ותיק ובעל מוניטין של מעל עשרים וחמש שנים. תוכלו להיעזר בנו בכל מקרה תקלה במערכת המים ומערכת הביוב הביתית, החל מהחלפת ברזים וכלה באיתור ותיקון נזילות נסתרות תחת הריצוף או בקירות הבית.

אנשי הצוות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם באדיבות ובמקצועיות ולסייע לכם לפתור כל בעיה בצורה הטובה ביותר. במידה ונדרשת גישה מבחוץ, ברשותנו הציוד וההיתרים המתאימים לעבודה בגובה. אנו ערוכים לפתיחת סתימות מורכבות בעזרת ציוד מתקדם ומציעים ללקוחותינו שנת אחריות מלאה על עבודות מעין אלו. בכל תקלה, פנו אלינו ונשמח לעזור.

צריכים אינסטלטור בדחיפות באזור השרון? צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8382059