הצנרת הביתית יכולה לגלות הרבה בעיות במהלך חיינו, חלק מהן יהיו קלות ולא מורגשות, חלק יהיו מעיקות וחלק יהיו הרסניות. אף אחד לא אוהב להיות בביתו בלי מים בברזים אך יותר מזה אי אפשר לאהוב את העובדה שיש נזילה וכל הצנרת כבר ישנה וצריכה חידוש. זה הזמן להבין מה ניתן לעשות.

למה הצנרת צריכה החלפה?
הצנרת ביתית היא אחת המערכות החשובות ביותר שיש בכל מבנה ולמעשה היא זו שמצליחה לאפשר לנו לחיות. המים שמגיעים לכל בית בצינורות בנאמנות שנים רבות, יכולים למצוא את דרכם החוצה במידה ויש נזילה כלשהי באחד מהחלקים. אמנם לנזילה יש הרבה סיבות ולא תמיד מדובר על משהו מערכתי אך לפעמים יש צורך בשיפוץ הצנרת כי היא פשוט ישנה, מחלידה ופועלת באופן מקרטע. כמו כן, סתימה בצנרת יכולה להיווצר בגלל תסחיפים ולעתים יש צורך להחליף חלקים.

החלפת צנרת מים ביתית
כדי להחליף את הצנרת צריך להיות בעל ידע מקצועי בעולם האינסטלציה. אי אפשר סתם כך להחליף את הברז כיוון שמצד אחד זה דורש ידע וחלקים מתאימים ומצד שני יש צורך להגיע לצנרת, פעולה שלא תהיה פשוטה לביצוע הודות לעובדה שרוב הצנרת שלכם נמצאת בתוך הקיר. החלפה עצמאית של חלק במערכת יכול להיות אך ורק ברז חיצוני או צינור חיצוני כלשהו וגם שם יש צורך בכלים מתאימים ובידע.

  • זה הזמן לקרוא לאינסטלטור מקצועי שיוכל לבדוק האם יש סתימה בצנרת, מה מצב המערכת והאם הפתרון האחרון שנשאר הוא ההחלפה שלה. אחרי שהוא הגיע למסקנה שהוא צריך להחליף את הצנרת הוא יסביר לכם כיצד הוא הולך לבצע את זה - וזה כולל שימוש במצלמה תרמית כדי להבין אלו חלקים נוזלים ובעייתיים ואלו סתומים.

חציבה בקיר והחלפה
אמנם כיום ניתן לטפל בסתימות ואף לאתר את הנזילות בלי צורך לחצוב בקיר אך כדי להחליף חלק מסוים יש צורך לעשות פעולה כירורגית בה האינסטלטור יחליף את החלקים הבעייתיים אחרי שברז המים נסגר לחלוטין והמערכת התרוקנה.

אם אתם צריכים להחליף את הצנרת, אתם צריכים אותנו! עמקן שירותי אינסטלציה כבר שנים רבות נמצאת בטופ של הטופ ואתם מוזמנים לפנות אלינו ולהיווכח בעצמכם!


צרו קשר24/7 לתיאום ביקור ללא תשלום בבית או בעסק
073-7754446