צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מהי צנרת SP?

 
צנרת SP היא אחת הצנרות הכי פופולריות שיש ואפשר להבין את ההיגיון לכך, הרי היא מלאה ביתרונות כגון גמישות בהתקנה, תבניות רבות ועמידות מעולה. הצנרת עצמה מורכבת מצינור פלסטיק שחלקו הפנימי בנוי מרשת אלומיניום. הצנרת מכילה בתוכה עוד מרכיב מתכתי שתורם לעמידות הצינור ולחוזק שלו ויחד עם זאת מקל מאוד על איתור תקלות באמצעות מכשירים תואמים.

 
צנרת SP
 

יתרונות הצנרת

 
  • צנרת זו מאוד נוחה לעבודה. העניין מתבטא בהתקנה מהירה וקלה בלי סיבוכים מיותרים.
  • צנרת SP אינה צוברת קורוזיה כלל. כך היא מחזיקה מעמד לשנים רבות בניגוד לצנרת ממתכות ואפילו אלומיניום, שאמנם עמיד מאוד אך בסופו של דבר כן יפתח חלודה.
  • בגלל האופי של חיבור הצנרת וצורת ההנחתה בין נקודה לנקודה, אין צורך במטראז' ארוך וזה יתרון משמעותי.
  • אחת הנקודות החשובות ביותר וגם הבעייתיות ביותר ברוב צנרות המים הוא חיבור של נקודות מים חדשות. בעזרת צנרת SP ניתן לחבר עוד נקודות מים חדשות ביתר קלות.

 
 
 
להזמנת התקנת צנרת SP - ביקור בחינם 24/7
 
 
 

אופן התקנת צנרת SP - על פי הצבע

 
הצנרת עצמה נמכרת בצבעים כחול, כתום, שחור ולבן, כאשר בצינור כחול עוברים מים קרים, בצינור כתום עוברים מים חמים, צינור שחור הוא עבור מים קרים וחמים יחדיו שנמצאים בתנאי חשיפה לשמש וצינור לבן עבור הסקה וחימום הבית. כך למעשה קל מאול גם להתקין את הצנרת ולהבין היטב מה מובל באיזה צינור וגם בשעת תיקון הצנרת קל יותר להבין מה הבעיה באבחון פשוט. רצוי להתקין את צנרת SP עם כל החלקים המקוריים שלה כמו למשל לחצנים ומחברים שלה, כי הם מותאמים בצורה הכי טובה לצנרת, במקרה של נזק לצנרת החברה תיקח על הנזק אחריות.

 

דרכים להתקנת הצנרת

 
הרכבת הצנרת מתאפשרת בשתי דרכים כאשר הראשונה היא בהברגה והשנייה היא בלחיצה. בכל מה שקשור לעבודות אינסטלציה עם צנרת SP אפשר לומר כי הרכבת הצנרת באופן עצמאי מסובכת יותר ולא כדאית, גם אם נראה לכם שהיא פשוטה. חשוב לזכור כי טעות בהרכבת צנרת המים הביתית ולא משנה מאיזה סוג עלולה להוביל גם לאיכות חיים ירודה בדמות נזילות ותקלות רבות, שבין היתר יעלו כסף רב גם בגלל בזבוז המים וגם בגלל הנזק שייגרם לרכוש בגלל הרטיבות. אפילו הרכבה שאינה מדויקת ברמה קטנה יחסית יכולה להיות בעלת השלכות רבות ושליליות.

 

מה החסרונות של הצנרת?

 
לכל דבר טוב יש גם חיסרון והחיסרון הבולט של צנרת SP הוא כמובן המחיר. המחיר שלה גבוה ביחס לשאר סוגי הצנרות ואפשר להבין זאת מפאת היתרונות המדהימים שלה. כמו כן, במקרה של נזק נקודתי לצנרת לא ניתן לנתק את המים באותו החלק, יש לסגור את ברז המים הראשי. זאת למרות שיש פתרון של חיבור לחנוכייה שתאפשר שליטה על כל אזורי הצנרת בבית. במידה ויש נזק לצנרת, חיסרון גדול עוד יותר הוא שאין מנוס משבירת הריצוף. כמו כן, קוטר הצינור במערכת SP גדל ביחס ישיר לכמות הברזים הפתוחים שמזרימים מים.

 

מה צריך לזכור בהתקנת sp?

 
לאחר ההתקנה על האינסטלטור לבטן את כל הצנרת עד לכיסוי מלא שלה, כולל הרכבת כל הכלים הסניטריים הנדרשים. עליו גם לחטא את הצנרת ולהכין אותה לשימוש, כמו גם לפני המסירה שלה במידה ואתם מחליטים להתקין אותה באופן עצמאי. על האינסטלטור גם להציג אישור ממכון התקנים לגבי תקינות המערכת וההסמכה שלו בעצמו.