צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיצד לפתוח סתימה באסלה?

 
פתיחת סתימות באסלה היא משימה שיכולה להיות הרבה יותר מסובכת ממה שחשבתם. איך אפשר לפתוח את הסתימה באופן המהיר ביותר והאם יש אפשרות לפתוח אותה בלי התערבות של אינסטלטור? במאמר הבא תגלו איך לפתוח סתימה בשירותים, הסתימה הכי נפוצה שיש, מתי יש צורך באינסטלטור ומתי אפשר לפתור בעיה זו בעצמכם.
 

איך לפתוח סתימה בשירותים עם פומפה?

 
אין ספק שזו השיטה הידועה ביותר ולרוב היא גם מצליחה, אי אפשר לדבר על פתיחת סתימה באסלה בלי להזכיר אותה. הסתימה בשירותים לרוב נוצרת כתוצאה מזריקה של פסולת ביתית כמו למשל נייר טואלט או מוצרי היגיינה, כאשר האחרונים ידועים במסובכים יותר לפתיחה וגורמים ליותר סתימות בגלל חוסר היכולת שלהם להתמוסס במים בדומה לנייר טואלט. פתיחת הסתימות על ידי פומפה מתבצעת על ידי לחץ אוויר. פומפה היא אחד המוצרים הכי בסיסיים שחייבים להיות בבית. שיטה זו מתבצעת בתוך כמה דקות אם כי לא תמיד היא יכולה להושיע אתכם.

 

פתיחת סתימה בשירותים באמצעות חוטר

 
 
החוטר אולי מוכר לכם מהשימוש הצבאי כדי לנקות את הנשק, אך למעשה החוטר הוא מכשיר שיכול לפתוח גם סתימות. מדובר מכשיר ארוך שמיועד לפתיחת באסלה כאשר יש גם מכשירים אחרים שיהיו דקים יותר ומתאימים לפתיחת סתימות בכיור במטבח או בפתח הניקוז במקלחת. פתיחת הסתימה באסלה באמצעות החוטר יתבצע באופן פיזי ולא על ידי לחץ אוויר, כאשר יש לדחוף אותו עמוק אל האסלה ולשחק איתו מעט עד לשחרור במוצקים שגרמו לסתימה. פתיחת הסתימה בשיטה זו מהירה במיוחד והיא די פשוטה, היתרון הגדול הוא שאת האביזר הזה אפשר לשמור בבית בקלות.

 
במידה ואתם מעוניינים להימנע ניתן לקורא לכל אינסטלטור מומחה עבור פתיחת סתימות בשירותים במחיר סמלי, אצלנו – ביקור ראשון ללא תשלום.

 
 
 
סתימה באסלה
 
 
 
 

 

פתיחת סתימות עם חומרים כימיים

 
עוד אחת מהשיטות האפשריות לפתוח את הסתימות באסלה הוא שימוש בחומרים כימיים. אם בשיטת הפומפה השתמשנו בלחץ אוויר ובחוקי הפיזיקה, בשימוש בחוטר השתמשנו בהוצאה ידנית, בשיטה זו אנו משתמשים בחומרים כימיים כדי להמיס את מה שגרם לסתימה ועל ידי כך לשחרר אותה. כמובן שפתיחת סתימה בשיטה זו לא תמיד מצליחה ויש צורך להחזיק בחומרים אלו בבית, מה שאנשים רבים לא אוהבים, אך שיטה זה יעילה מאוד ולא רק לפתיחת סתימה באסלה אלא גם בשאר פתחי הניקוז בבית.
 
צריכים אינסטלטור בדחיפות? צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.