צרו קשר
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אינסטלטור בכפר סבא והסביבה

 
 
 
 
 
אינסטלטור בכפר סבא
 
 
 
 
 

מערכת הביוב ומרכיביה

 
פקידה של מערכת הביוב הוא להיפטר מפסולת ומים מזוהמים אשר מקורם בכיורים, אסלות ומקלחות באמצעות הובלתה אל מתקנים לטיהור שפכים והפרדתה מהמים. המערכת פועלת באמצעות כוח הכבידה בלבד ואינה מכילה משאבות או חלקים נעים, בניגוד למערכת אספקת המים. צינורות הביוב מותקנים בזווית קלה בכדי לאפשר למי הביוב לזרום בכיוון אחד ולמנוע חזרה של המים והצפה. הצינורות המחוברים לאסלות הם הגדולים ביותר במערכת הביתית שכן הם מיועדים להיפטר מפסולת גסה בעוד הצינורות המנקזים את מי הביוב מהכיורים והמקלחות יהיו בקוטר קטן יותר ועל כן עלולים להיסתם בקלות. מי הביוב מתנקזים מהמערכת הביתית אל קו ביוב ראשי אותו ניתן לזהות באמצעות פתחי בגישה הממוקמים לאורכו. האחריות לתיקון תקלות בקווי ביוב ראשיים עשויה להיות של ועד הבית במקרה של בניין משותף או בעל הבית במקרה של בית פרטי. תקלות בקווי ביוב הממוקמים ברחוב הנן באחריות תאגיד המים והביוב המקומי.

 

פתיחת סתימות ביוב

 

סתימה כתוצאה מהצטברות פסולת במערכת

 
 
במקרים רבים, אם בשל חוסר ידע או בשל חוסר אכפתיות, פסולת גסה במיוחד מגיעה למערכת הביוב. דוגמה נפוצה היא מגבונים לחים אשר עשויים מחומר שאינו נמס במים ולכן מצטברים וגורמים לסתימות קשות במערכת. בצינורות דקים כדוגמת אלו המנקזים את הכיור והמקלחת, סתימות עלולות להיווצר כתוצאה מהצטברות שיער, שומן או פסולת מזון ועל כן חשוב להקפיד על מסננת בכל אחד מהפתחים בכדי למנוע זאת.
 
 
 

סתימה כתוצאה מחדירת שורשים

 
 
במידה וקיימים עצים או צמחים בסמוך לקווי הביוב, במקרים רבים ייגרם נזק לצינורות עקב חדירת שורשי הצמחים אל תוך הצינורות בשל נוכחות המים. סתימות אלו עלולות להיות מורכבות במיוחד לפתיחה ודורשות ציוד מיוחד ועבודה מקצועית על מנת למנוע את חזרתן בטווח הקרוב. הזמינו בעל מקצוע אמין הקרוב לביתכם, בין אם זה אינסטלטור בשרון, במרכז ועוד, על מנת לקבל את השירות המהיר והטוב ביותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

פתיחת סתימות ביוב זו המומחיות שלנו!

 
עמרם שירותי אינסטלציה מציעים לכם שירות פתיחת סתימות מכל סוג. העסק מנוהל על ידי אינסטלטור מנוסה בעל ותק של מעל 25 שנים בתחום. אנו מצוידים בכלים המתקדמים והטובים ביותר המאפשרים לנו לטפל בכל תקלה במהירות ויעילות על מנת לחסוך לכם זמן וכסף. אנו זמינים למקרי חירום, עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. לבדיקה וקבלת הצעת מחיר, פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת שירות.
 
צריכים בדחיפות אינסטלטור בכפר סבא והסביבה?
צרו קשר 24/7 עם עמרם שירותי אינסטלציה: 073-7754446.